Kemp Jinolice

Kemp Jinolice je dokonalé místo pro vaši odpočinkovou i aktivní dovolenou s rodinou. Česká ráj od nás budete mít na dosah a Prachovské skály hned za lesem, přes který vede příjemná procházka. Pouhých pár minut jízdy autem vás bude dělit od Jičína, města pohádky. Rádi vám poradíme nejkratší cestu na hrad Trosky či Kost, zámek Humprecht, Hrubou Skálu nebo třeba do Drábských světniček.

Dvě písečné pláže na břehu Oborského rybníka lákají ke slunění a koupání. Na jeho hladině si pak užijete jednu z mnoha atrakcí pro děti i dospělé a možný je tu také soukromý rybolov. Až dostanete hlad, tak stačí navštívit jeden ze stánků a občerstvení nebo prodejnu potravin přímo v areálu.

Pro ubytování si můžete vybrat dřevěné chatky s ledničkou nebo vlastní stan a karavan. K dispozici budete mít společnou kuchyňku a sociální zařízení. A na recepci se vám bude ochotně věnovat náš přátelský personál.

Svůj pobyt si u nás užijí rodiny s dětmi, senioři i sportovci. Vítáni jsou i vaši mazlíčci. Skvělým zázemím se kemp může stát pro školní výlety nebo soustředění sportovních oddílů. Menší firmy mohou kemp využít pro teambuilding v přírodě. Těšíme se na vás!